Podporuji

 

Chcete se spolu se mnou zapojit do krásného projektu SILOU HLASU? Pak čtěte dál!  

Koupí BE ANGEL náramku, který jsem navrhla k této příležitosti podpoříte spolek, jehož posláním je naučit osoby s poškozením jemné motoriky horních končetin ovládat počítač hlasem, a tím je částečně začlenit zpět do běžného života. Jsou jediní v České republice, kteří se něčemu takovému věnují. Pojďte do toho s námi!

Více se o spolku dozvíte na:

SILOUHLASU.CZ 

nebo na Facebooku : www.facebook.com/SILOUHLASU

BE ANGEL náramek je v přírodních polodrahokamech- vybrala jsem intuitivně Sodalit a doplnila placičkou s rytím na zakázku. Celý šperk je v rhodiovaném stříbře Ag 925/1000. Náramek je pro ženy i může - v drobnější a větší variantě. Já sama ho denně nosím a i vám bude s náramkem báječně! Společně to dokážeme! 

 SODALIT (přírodní polodrahokam)

Jedná se o mimořádně užitečný kámen pro týmovou práci, neboť přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Podněcuje důvěru a soudržnost členů skupiny a upevňuje pouto mezi nimi. Je to vynikající kámen pro rozvoj mysli. Sodalit potlačuje duševní zmatek a intelektuální závislost. Podněcuje k racionálnímu uvažování, objektivitě, pravdě a intuitivnímu uvažování. Současně působí příznivě na slovní vyjadřování myšlenek. Jelikož vnáší do mysli klid, umožňuje přijímat nové informace. Usnadňuje oprošťování od starých vlastností a ustrnulého způsobu uvažování. Současně tak vytváří prostor pro neotřelý pohled na svět

DĚKUJEME VÁM ZA PODPORU! 

Veronika, Dita a Lukáš